28.-29. märtsil toimub Eestis Euroopa Juhtkoerte Föderatsiooni konverents. Eelinfoga konverentsi kohta: http://juhtkoerakasutajad.ee/osale-28-29-martsil-euroopa-juhtkoerte-foderatsiooni-konverentsil/

Mõned konverentsil esinejad:

Hans Jørgen Wiberg
Hans J. Wiberg 
on Ole mu silmadeks (Be my eyes) äppi looja, kes on teinud lihtsamaks 13 000 pimeda inimese elu 150 riigis. Ta on selleks värvanud 2 miljonit vabatahtlikku, kes pimedaid nende ülesannetes aitaksid.


Roberto Castiglioni
Roberto Castiglioni 
on Heathrow lennujaama ligipääsu nõustamisgrupi juhataja ja üks peamisi eeskõnelejaid lennuliikluse ligipääsetavuse teemal puudega inimestele ja nende juhtkoertele.


Renee Tammist
Renee Tammist
 on Eesti ettevõtlus- ja infotehnoloogiaminister. Tema ettekanne räägib e-riigi süsteemidest ja e-lahendustest.
Liisa-Ly Pakosta
Liisa-Ly Pakosta on võrdõigusvolinik ja räägib võrdsusest puuetega inimeste tööhõives.


Amanda Hayhurst
Amanda Hayhurst 
(Second Sight Medical Products) on  Argus II võrkkesta proteesi (tuntud ka kui biootiline silm või võrkkesta implantaat) arendaja.


Pille Liimal
Pille Liimal 
Eesti Töötukassast tuleb rääkima riigi reformidest, mis annavad võimaluse kõigil puuetega inimestel töötada. Räägitakse takistustest ja õnnestumistest, millega ollakse sellel teel kokku puututud.


Simon Adderley
Simon Adderley 
on ettevõtluse vanemlektor Oxfordi Brooksi ärikoolis ja kauaaegne EGDF konverentsi esineja ja korraldaja.

Peter Gorbing
Peter Gorbing (Dogs for Good tegevdirektor, Inglismaa) on Euroopa Juhtkoerte Ühingu juhatuse liige ja CEN/TC452 neljanda töögrupi kokku kutsuja, mis arendab välja Euroopa standardeid juhtkoerte treenimisele ja hindamisele.

Karl Weissenbacher
Karl Weissenbacher 
on Viini veterinaaria koolist Messerli instituudist. Juhtkoerte riikliku sertifitseerimise süsteemi loomise teerajaja ja CEN/TC452 teise töögrupi kokkukutsuja, mis arendab välja standardeid juhtkoerte eluaegseks hoolekandeks.


Sean Dilley
Sean Dilley 
on Inglismaa uuriv (poliitika suunitlusega) ajakirjanik, EGDF juhatuse liige ja pimedate tehnoloogiliste abivahendite ekspert.

WP-Backgrounds by InoPlugs Web Design and Juwelier Schönmann