Jõulupeo kokkuvõte

Eesti Juhtkoerte Kasutajate Ühingu selle aastane pühadeeelne koosviibimine leidis aset 13. Detsembril Tartu Free Cafe rõdukohvikus.  Pidulised nautisid häid sööke ja jooke, mille eest hoolitses Astri catering. Toimus ka iga aastane ja traditsiooniline viktoriin. Kavas oli üle anda ka iga aastane „Juhtkoera Sõber“ tunnustus koos meenega, kuid kahjuks tunnustuse saajal ei olnud võimalik kohale tulla.
Tunnustuse eesmärk on väärtustada, tunnustada ja tõsta esile asutusi ja organisatsioone, kes alati heal meelel võtavad vastu juhtkoerte kasutajaid koos neid saatvate juhtkoertega või on oma muu tegevusega väärtustanud nägemispuudega inimesi ja nende juhtkoeri. Läbi taolise ühiskondliku tegevuse on nad andnud olulise panuse nägemispuudega inimeste elukvaliteedi tõstmisele.
2015 aasta „Juhtkoera Sõber“ tunnustuse pälvis Wagner Selts, kes korraldas möödunud aasta septembris Kõue mõisas heategevusliku etenduse „Moskva Valge Koer“, mille piletitulu annetati Eesti Juhtkoerte Kasutajate Ühingule. „Juhtkoera Sõber“ meeneks on keraamiline koerakujuline kauss, mille autor on keraamik Kadri Jäätma.

Jõulupeo lõpus said meie kõige olulisemad sõbrad ja abilised—juhtkoerad, premeeritud vahvate ja maitsvate kingipakkidega, mis seegi aasta oli kokku pandud SNOB Cat & Dog kaupluse ja heade annetajate poolt. Aitäh ja auh teile kõigile!

Rohkem pilte ja hetki jõulupeost saate uudistada järgmistelt linkidelt:
https://picasaweb.google.com/116278874235280188600/JuhtkoerteJoulud2015?authkey=Gv1sRgCN-V5vOp2dC-Dw
ja
https://www.youtube.com/watch?v=1054i275t3M&feature=youtu.be

Hetki fotokaga jäädvustas vabatahtlik Gianna Leiten. Täname!

MTÜ Eesti Juhtkoerte Kasutajate Ühing

WP-Backgrounds by InoPlugs Web Design and Juwelier Schönmann