EJKÜ juhatuse koosoleku protokoll 19.02.2018

MTÜ Eesti Juhtkoerte Kasutajate Ühingu (EJKÜ) juhatuse koosoleku protokoll
Koosoleku toimumise koht: Skype
Koosoleku toimumise aeg: 19. veebruar 2018
Koosoleku algus: 19:00
Koosoleku lõpp: 19:30
Koosolekul osalesid:
*Gerli Kangur
*Maarja Haamer
*Veronika Sõstar
Koosolekut juhatas: Gerli Kangur
Koosolekut protokollis: Pia Hanslep
Päevakorrapunktid:
1. Juhtkoerte teenuse pilootprojekti ümarlaud.
2. Netikingiga koostöö uuendamine ja piltide lisamine.
3. Talvine treeningpäev
1. Juhtkoerte teenuse pilootprojekti ümarlaud.
24. jaanuaril toimus Tallinnas Sotsiaalkindlustusametis ümarlaud juhtkoerte teenuse pilootprojekti teemadel. Ümarlaual arutati EJKÜ juhatuse esitatud küsimusi, palju oli juttu koerte ravikuludest. Merle Valdmann ja Piret Savvi tegid ka ravikulude teemalise ettekande. Samuti arutati samm-sammult läbi juhtkoera taotlemise kord. Lepiti kokku ka selles, et vaja oleks korraldada veel üks ümarlaud. 2. veebruaril toimus ka infopäev Tallinna Sotsiaalkindlustusametis, kus räägiti ka pilootprojekti teemadel. Järgmine infopäev on plaanis teha Tartus, aga selle kuupäev pole veel kindel. Ka seal on võimalik saada vastuseid kõikidele juhtkoerte teenuse pilootprojektiga seotud küsimustele. EJKÜl on olemas juhtkoera taotlemise vormid, mida saab Sotsiaalkindlustusametile saatmiseks täita, kui keegi hakkab koera taotlema. Need taotlused on olemas ka Sotsiaalkindlustusameti kodulehel.
2. Netikingiga koostöö uuendamine ja piltide lisamine.
Vahur Suvi kirjutas EJKÜle ja ütles, et Netikink.eu tegeleb sel aastal rohkem MTÜdega. Sellega seoses tahavad nad panna juhtkoerte-teemalised meened rohkem nähtavale. Sellega seoses võiks neile saata uusi pilte. Gerli Kangur tegi ettepaneku, et juhtkoerte listi võiks saata üleskutse, et inimesed võivad oma pilte Netikingi jaoks saata. Teine variant oleks otsida vabatahtlikke, kes oleks nõus ka pilte tegema.
3. Talvine treeningpäev
Planeeritud treeningpäev jäi paraku Anu Lokke haigestumise tõttu ära. Gerli Kangur helistab Anu Lokkele ja uurib, kas treeningpäeva mõte on veel jõus ja kuidas ja millal seda võiks korraldada.

Protokolli lõpp
Protokollis: Pia Hanslep

WP-Backgrounds by InoPlugs Web Design and Juwelier Schönmann